Стажування та працевлаштування

title

Які кар'єрні можливості матиме Випускник програми?

В індустрії чи академії існує безліч можливих варіантів різноманітних професій, таких як біостатистики, дослідники-аналітики, системні аналітики та багато інших. Центр біостатистичного програмування також пропонує оплачуване стажування та подальше працевлаштування більшості наших кращих студентів.

Чи існує можливість потрапити на стажування?

Тим, хто покаже кращі результати, буде надана можливість пройти тримісячне оплачуване стажування у провідних фармацевтичних компаніях. Там студенти зможуть застосувати набуті навички на практиці.

Чи існує можливість працевлаштування після стажування?

Після проходження тримісячної оплачуваного стажування, Intego Group запропонує повне працевлаштування найкращим стажерам, ґрунтуючись на рекомендаціях кураторів.

Хто буде моїм куратором?

Висококваліфікований персонал з Intego Grouр керуватиме стажування студентів. Усі наші куратори мають чималий досвід в галузі статистики і клінічних досліджень. Деякі студенти отримають в якості кураторів ексклюзивних клієнтів Intego Group.

Скільки годин повинен я приділяти стажуванню?

Стажування триватиме по вісім годин на день, п’ять днів на тиждень. Учасники також будуть щодня відвідувати додаткові уроки англійської, які будуть тривати годину на день.

Чи гарантує проходження стажування подальше працевлаштування?

Стажування не гарантує подальшого працевлаштування, але це величезна можливість всебічного розвитку, досвіду і практики, значне доповнення до Вашого резюме.

Які у мене будуть можливості у випадку, якщо я не потраплю на стажування та/або на роботу?

Співпрацюючи з університетським Кар’єрним центром, ми допоможемо іншим нашим студентам знайти належне перше місце роботи або стажування. 90,5% наших випускників 2020-2021 навчального року успішно пройшли стажування або знайшли роботу безпосередньо після випуску.

BIOSTAT CENTER - THE CENTER FOR BIOSTATISTICAL PROGRAMMING
© Intego Group, LLC. All rights reserved.