Робочий план

title

Чи можуть мене виключити з програми за невідповідність вимогам?

Так, якщо Ви не складете семестровий екзамен, Ви не зможете брати участь у заняттях весняного семестру. Також суворо перевіряється відвідування занять.

Чи будуть ці заняття заважати моїм заняттям на факультеті?

Ні, заняття за програмою інтегровані в університетський розклад. Основна частина занять поводиться увечері, щоб дати можливість професорам із США вести заняття за допомогою телеконференції.

Яким повинен бути рівень володіння англійською мовою?

Всі матеріали курсу – англійською, отже, необхідний рівень англійської Intermediate (середній). До початку занять Ви складете тест з англійської, спрямований на розподіл студентів на групи середнього та просунутого рівня.

Чи можу я почати заняття у весняному семестрі?

На жаль, наша біостатистична програма відкрита для реєстрації тільки восени.

Ви використовуєте електронне навчання, або мені потрібно відвідувати заняття?

Ви повинні відвідувати всі заняття. Ми пропонуємо деякі онлайн уроки, які Ви можете використовувати, щоб поліпшити або практикувати Ваші навички, але ці уроки не замінюють аудиторний час.

Якою мовою будуть проводитися заняття?

Професори самі вирішують, якою мовою вести заняття, але всі презентації будуть англійською. Більшість наших лекторів запрошені із США і Європи, тому ці заняття будуть проводитися виключно англійською.

Хто буде вести заняття?

Окрім професорів із провідних українських університетів, у програмі задіяні виключно фахівці-біостатисти, які працюють в Intego Group. Також будуть запрошені лектори з провідних фармацевтичних компаній Європи та США.

Яке співвідношення лекцій і семінарів?

Щоб програма була збалансована ефективно, заняття поділені на лекції та семінари у співвідношенні 50/50.

Коли починаються заняття?

У середині вересня 2015 року

Що таке Сертифікат SAS? Що мені необхідно?

Сертифікат SAS – це міжнародно визнана рекомендація, яка дозволить нашим випускникам досягти значно більшіх можливостей у роботі. Ми сплатимо  за пробну атестацію наших студентів і підготуємо їх до атестаційних тестів. За посиланням Ви можете знайти більше інформації: http://support.sas.com/certify/creds/bp.html

BIOSTAT CENTER - THE CENTER FOR BIOSTATISTICAL PROGRAMMING
© Intego Group, LLC. All rights reserved.