Формат

title

Усі заняття проводяться в межах університету, з гнучким графіком, впровадженим в університетський розклад. Для забезпечення успішної участі  в програмі і здобуття максимальних результатів, студентам необхідно приділяти заняттям за програмою 15 – 18 годин на тиждень.

Основна частина занять і зустрічей із запрошеними спікерами проводиться англійською мовою. Всі навчальні матеріали, такі як екзаменаційні завдання, тести, книжки, лекції з SAS, презентації, електронні ресурси та сертифікаційні тести доступні лише англійською мовою.

Для полегшення співпраці між студентами і покращення навичок спілкування, деякі курси включають в себе командну роботу і створення командних проектів. З цією метою студентів розподіляють на окремі команди для виконання спільних проектів. Кожна команда отримає керівника від Experis чи Intego Group, який надає спеціалізовані знання і поради з розробки командних проектів.

Огляд

Огляд

Біостатистика поєднує медичну сферу з математикою, статистикою і наукою для застосування принципів статистики до клінічних досліджень.

Навчальний план

Навчальний план

За два навчальних семестри студенти встигають повністю освоїти всю програму і засвоїти всі отримані знання.

Критерії відбору

Критерії відбору

Для того, щоб відповідати вимогам програми біостатистики, здобувачі повинні бути студентами денного відділення останнього року навчання іх магістерського курсу.

BIOSTAT CENTER - THE CENTER FOR BIOSTATISTICAL PROGRAMMING
© Intego Group, LLC. All rights reserved.