Приєднуйтесь

title

1
23
34
43
51

Мета нашого Центру – запропонувати студентам Харківського національного університету наш курс навчання, освітні ресурси та спеціальні знання в галузі біостатистики. Ми підтримуємо атмосферу відкритості і співробітництва, в якій лідери індустрії, незалежні професіонали, професори і студенти можуть відкрито ділитися знаннями у галузі фармації та біостатистики.

Філософія нашого Центру – підтримка спілкування і співпраці між студентами та лідерами індустрії. Якщо Ви хочете бути частиною нашої ініціативи, будьте впевнені, ми чекаємо на Вас.

Дослідницька організація або фармацевтична компанія

Якщо Ви є дослідницькоє організацією або фармацевтичною компанією і хотіли б взяти участь у нашому курсі, просимо заповнити нашу контактну форму, і Ви отримаєте детальну інформацію про нашу програму і про те, як зв’язатися з нашим центром для подальшої співпраці. Ви також можете отримати деталі про суть нашого курсу, освітні матеріали і як наша програма може ознайомитись зі стандартами Вашої фірми.

На захисті інтересів студентів

Якщо Ви зацікавились нашими студентами або випускниками, будь ласка, заповніть контактну форму і ми зв’яжемо Вас із університетським Кар’єрним центром, де Ви зможете ознайомитися з повними резюме студентів та корисною інформацією про наших випускників і їх успіхами в програмі.

Фахівці-біостатісти

Якщо Ви фахівець-біостатіст і хочете поділитися досвідом з нашими студентами, будь ласка, заповніть контактну форму, і ми зв’яжемося з Вами за першої можливості. Ми можемо запропонувати нашим лекторам роботу як у форматі електронного навчання, так і безпосереднього спілкування зі студентами.

Фінансування

Якщо Ви хочете надати фінансову підтримку нашій програмі, в Університеті існує безліч фондів. Будь ласка, заповніть контактну форму, і ми зв’яжемо Вас із відповідним представником адміністрації Університету.

BIOSTAT CENTER - THE CENTER FOR BIOSTATISTICAL PROGRAMMING
© Intego Group, LLC. All rights reserved.