Формат

title

Усі заняття проводяться в межах університету, з гнучким графіком, впровадженим в університетський розклад. Для забезпечення успішної участі  в програмі і здобуття максимальних результатів, студентам необхідно приділяти заняттям за програмою 15-18 годин на тиждень.

Основна частина занять і зустрічей із запрошеними спікерами проводиться англійською мовою. Всі навчальні матеріали, такі як: екзаменаційні завдання, тести, книжки, лекції з SAS, презентації, електронні ресурси та сертифікаційні тести доступні лише англійською мовою.

Для полегшення співпраці між студентами і покращення навичок спілкування, деякі курси включають в себе командну роботу і створення командних проектів. З цією метою студентів розподіляють на окремі команди для виконання спільних проектів. Кожна команда отримає керівника від Experis чи Intego Group, який надає спеціалізовані знання і поради з розробки командних проектів.

Огляд

Огляд

Біостатистика поєднує медичну сферу з математикою, статистикою і наукою для застосування принципів статистики до клінічних досліджень.

Навчальний план

Навчальний план

За два навчальних семестри студенти встигають повністю освоїти всю програму і засвоїти всі отримані знання.

Критерії відбору

Критерії відбору

Для того, щоб відповідати вимогам програми біостатистики, здобувачі повинні бути студентами денного відділення останнього року навчання іх магістерського курсу.

THE CENTER FOR BIOSTATISTICAL PROGRAMMING
©2015 Intego Group, LLC. All rights reserved.